Sun&Sea Uzená tresčí játra ve vlastním oleji 120g 120g
Uzená tresčí játra ve vlastním oleji.
MSC (Marine Stewardship Council) je certifikace pro volně lovené ryby a mořské plody z udržitelného rybolovu, tedy pocházející z oceánů a moří, nikoliv z farmového chovu.
Sterilovaná konzerva.
Složení: uzená tresčí játra ve vlastním oleji 99%, jedlá sůl
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota: | 2591kJ/ 630kcal |
| Tuky: | 68g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 12g |
| Sacharidy: | 0g |
| z toho cukry: | 0g |
| Bílkoviny: | 4,4g |
| Sůl: | 0,83g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konzervované ryby |
|---|---|
| EAN: | 8588003656599 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sun & Sea vám přináší ryby z udržitelného rybolovu.
Sun & Sea dodává na váš stůl ryby a mořské plody z trvale udržitelných zdrojů. Co to znamená? Díky šetrnému způsobu lovu, který chrání oceánské ekosystémy, nezatěžují přírodu a pomáhají zachovávat populace mořských druhů.
Každý úlovek je pečlivě evidován a sledován od moře až na talíř. Výroba rybích konzerv je tedy tak zvaně ekologicky odpovědná. Sun & Sea si zakládají na kvalitě, díky které si můžeme dopřát rychlý FIT oběd či večeři z rybiček i mořských plodů. Vyberte si Sun & Sea a podpořte udržitelnou budoucnost oceánů.
