Sun&Sea Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji s příchutí citronu a s tymiánem 160g 160g
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota: | 434kJ/102kcal |
| Tuky: | 0,7g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,2g |
| Sacharidy: | 0 g |
| z toho cukry: | 0 g |
| Bílkoviny: | 24 g |
| Sůl: | 1,1g |
Země původu: Ekvádor
Způsob produkce: odlov v moři
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuňák |
|---|---|
| EAN: | 8588003656667 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sun & Sea vám přináší ryby z udržitelného rybolovu.
Sun & Sea dodává na váš stůl ryby a mořské plody z trvale udržitelných zdrojů. Co to znamená? Díky šetrnému způsobu lovu, který chrání oceánské ekosystémy, nezatěžují přírodu a pomáhají zachovávat populace mořských druhů.
Každý úlovek je pečlivě evidován a sledován od moře až na talíř. Výroba rybích konzerv je tedy tak zvaně ekologicky odpovědná. Sun & Sea si zakládají na kvalitě, díky které si můžeme dopřát rychlý FIT oběd či večeři z rybiček i mořských plodů. Vyberte si Sun & Sea a podpořte udržitelnou budoucnost oceánů.
