Sun&Sea Tuňák kousky ve slunečnicovém oleji s papričkami jalapeňo 160g 160g
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100 g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 672kJ/160kcal |
| Tuky | 5,8g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,8g |
| Sacharidy | 2,9g |
| z toho cukry | 0g |
| Bílkoviny | 24g |
| Sůl | 2,5g |
Země původu: Ekvádor
Způsob produkce: odlov v moři
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tuňák |
|---|---|
| EAN: | 8588000289561 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sun & Sea vám přináší ryby z udržitelného rybolovu.
Sun & Sea dodává na váš stůl ryby a mořské plody z trvale udržitelných zdrojů. Co to znamená? Díky šetrnému způsobu lovu, který chrání oceánské ekosystémy, nezatěžují přírodu a pomáhají zachovávat populace mořských druhů.
Každý úlovek je pečlivě evidován a sledován od moře až na talíř. Výroba rybích konzerv je tedy tak zvaně ekologicky odpovědná. Sun & Sea si zakládají na kvalitě, díky které si můžeme dopřát rychlý FIT oběd či večeři z rybiček i mořských plodů. Vyberte si Sun & Sea a podpořte udržitelnou budoucnost oceánů.
