Semix Klíčené cizrnové lupínky 220g 220g
Lupínky z naklíčené cizrny jsou přirozeně bezlepkovou, výživnou a křupavou pochoutkou s vysokým obsahem bílkovin, která vyniká skvělou stravitelností a jemnou chutí.
Semix Klíčené cizrnové lupínky 220g
Lupínky z naklíčené cizrny – sušené, bez lepku
Lupínky z naklíčené cizrny jsou díky procesu klíčení lépe stravitelné a mají vyšší výživovou hodnotu než lupínky z nenaklíčené cizrny. Jsou přirozeně bohaté na bílkoviny a další cenné živiny.
Jemné a křupavé lupínky jsou ideální k okamžité konzumaci – výborně se hodí do salátů, pomazánek nebo jako doplněk k hotovým jídlům.
Složení: Lupínky z naklíčené cizrny sušené
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie |
1494kJ/355kcal
|
| Tuky | 3,3g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4g |
| Sacharidy | 50g |
| Z toho cukry | 3,8g |
| Bílkoviny | 21g |
| Vláknina | 20g |
| Sůl | 0,02g |
Země původu: Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cizrna |
|---|---|
| EAN: | 8595674910721 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.