Rauch Carpe Diem Matcha Hruška a zázvor 500ml 500ml
Osvěžující sycený matcha nápoj s jemnou chutí hrušky a lehce pikantním zázvorem.
Rauch Carpe Diem Matcha Hruška a zázvor 500ml
Osvěžující sycený nápoj ze zeleného čaje matcha s jemnou sladkostí hrušky a lehce pikantním zázvorem. Harmonická kombinace ovocné chuti, jemné kyselosti a lehké perlivosti vytváří jedinečný chuťový zážitek, který příjemně osvěží kdykoliv během dne.
Carpe Diem Matcha Hruška a zázvor spojuje kvalitní matcha čaj s hruškovou a zázvorovou šťávou pro moderní a neobvyklou chuť. Ideální jako povzbudivý nápoj na cesty, do práce i pro chvíle relaxace.
Sycený nápoj ze zeleného čaje matcha s hruškovou a zázvorovou šťávou z koncentrátu.
Složení: Nálev ze zeleného čaje a matcha (voda, zelený čaj, matcha prášek), 10% hrušková šťáva z koncentrátu hruškové šťávy, citronová šťáva z koncentrátu citronové šťávy, řepný cukr, 0,5% zázvorová šťáva, oxid uhličitý, přírodní aroma.
Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené. Po otevření uchovejte v lednici a spotřebujte do 3 dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 88 kJ/21kcal |
| Tuky | <0,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | <0,1g |
| Sacharidy | 4,7g |
| z toho cukry | 4,5g |
| Bílkoviny | <0,5g |
| Sůl | <0,01g |
Země původu: Rakousko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombuchy |
|---|---|
| EAN: | 9008700242141 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.