LifeLike Twister Pretzel 300g 300 g
Spojení pražených arašídů rozemletých na jemný krém s lahodnou mléčnou čokoládou a jako třešnička na dortu jsou v krému schované křupavé kousky slaných preclíků .
LifeLike Twister arašídový krém s mléčnou čokoládou a preclíky 300 g
- Administrativní zařazení: Ořechové krémy
- Složení: 69 % arašídy pražené, 20 % mléčná čokoláda (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, kakaová hmota, sojový lecitin, vanilka bourbon madagaskar), 10 % preclíky (pšeničná mouka, slunečnicový olej, výtažek ječného sladu, glukózo-fruktózový sirup, hydroxid sodný), 1 % mořská sůl
-
Země původu: Česká republika (ořechy Argentina)
- Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Vlastnosti a výhody: Spojení pražených arašídů rozemletých na jemný krém s lahodnou mléčnou čokoládou a preclíky. Veškeré suroviny jsou z čerstvých ořechů a kvalitní čokolády a vše je vyráběné přímo v České republice. Vyzkoušejte jej na kaši, na ovoce, nebo jen tak na lžičku.
| Energie / Energia | 2 423 kJ / 579 kcal |
| Tuky | 41 g |
| z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny | 10,7 g |
| Sacharidy | 31,3 g |
| z toho cukry | 15,3 g |
| Vláknina | 6,26 g |
| Bílkoviny / Bielkoviny | 20,6 g |
| Sůl | 1,5 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé potraviny a doplňky stravy |
|---|---|
| EAN: | 8594190595085 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a zpracování bez zbytečných kompromisů. Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne.
Značka spojuje poctivé složení s výbornou chutí, díky čemuž si její produkty oblíbili lidé, kteří hledají zdravější alternativy mlsání.
LifeLike myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|