DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Fíky natural velké 500g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Honí Tě mlsná? Zažeň ji velkým sušeným fíkem z Turecka, odrůda LERIDA velikosti č.2 do kouta a mlsej zdravě se spoustou živin a vlákniny 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
139 Kč
FITBOY Fíky natural velké 500g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Fíkovník smokvoň je strom, na kterém rostou fíky. Nejlépe se mu daří v teplých destinacích, jako je Turecko, Egypt, Řecko nebo Španělsko.

Fík ve skutečnosti není plod. Jde o uzavřené květenství, které obaluje dužnatá baňka s malým otvorem pro opylovače. Protože se ale vosičky fíkovnice v květech fíkovníku zároveň rozmnožují a vyvíjejí, jde o oboustranně výhodnou symbiózu.

I pro nás je fík velikým přínosem neb jsou bohaté na vápník, hořčík, vitamín B6, draslík nebo třeba železo. Obsahují také velké množství flavonoidů s antioxidačním účinkem a zároveň se pyšní vysokým obsahem vlákniny.Jejich nutriční vlastnosti se mohou podílet na snižování vysokého krevního tlaku, udržení zdravé hmotnosti i prospívají našim kostem. Dlouhodobě pomáhají předcházet kardiovaskulárním i nádorovým onemocněním a díky obsaženým sacharidům jsou skvělým zdrojem rychlé energie.

Administrativní zařazení: Sušené ovoce jednodruhové

Země původu: Turecko

Složení: Fíky sušené 100%

Nutriční hodnoty

(Ve 100g výrobku je průměrně obsaženo)

Nutriční ukazatel

Hodnota

Jednotka

Energie

249/1041

Kcal/kJ

Tuky

0,93

g

- z toho nasycené mastné kyseliny

0,14

g

Sacharidy

63,87

g

- z toho cukry

47,92

g

Vláknina

9,8

g

Bílkoviny

3,3

g

Sůl

0

g

Průměrné hodnoty z: USDA National Nutrient Database for Standart Reference

 

 

Prodáváme jen to, co sami jíme! Na dobré jídlo máme čuch! Pod značkou FITBOY se skrývají kvalitní a čerstvé potraviny za super cenu.

Sami moc rádi mlsáme, ale zároveň chceme být fit. Toto zákeřné celoživotní dilema jsme vyřešili jednou pro vždy i za vás. Těmi nejlepšími FITdobrotami, které si můžeme dopřát a vám nabídnout, jsou ořechy, lyofilizované ovoce, sušené plody v nejrůznějších polevách, kakao či káva.
Všechny potraviny kupujeme v co nejvyšší kvalitě u nás i v zahraničí, sami je následně zpracováváme a balíme. Díky tomu si vy, naši zákazníci, můžete koupit pod značkou FITBOY kvalitní, čerstvé i BIO potraviny za nejlepší ceny na trhu.

Spoustu FITdobrot nakupujeme od lokálních pěstitelů. Například mák, slunečnice, tykev a mnoho dalších. Dáváme krabicím i vyplním druhou šanci a bojujeme proti plýtvání jídla.


Nakupováním značky FITBOY se i vy podílíte na lepší budoucnosti.

sekundarni_logo_bile_pozadi

Podobné produkty

Fíky č.2
269 Kč
2724