DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

YaoMedica - Tinktura Zoubková víla 50 ml

Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Tinktura Zoubková víla je výrobek nebo přípravek inspirovaný tradiční čínskou medicínou a receptem Chi Tong Tang.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
259 Kč
YaoMedica - Tinktura Zoubková víla 50 ml
Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Chi Tong Tang je čínský bylinný recept, který je známý svým účinkem na posílení cirkulace krve. Čínská medicína věří, že správná cirkulace krve je klíčová pro Tradiční udržení zdraví a prevenci nemocí.

Složení:

Voda, alkohol, Ding Xiang - hřebíčkovec vonný, poupě - Flos caryophylli aromatici - 9,8 g, La Jiao Gen - papričky Cayenne - Rad. capsici - 10,9 g, Bai Zhi - děhel dahurský, kořen - Rad. angelicae dahuricae - 10,9 g, San Qi - ženšen nepravý, kořen - Rad. pseudoginseng - 6,6 g.

 

Doporučené dávkování

  • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
  • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
  • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm. tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.
  • u akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení.
  • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše).

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.