DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

YaoMedica - Tinktura z čínských bylinek Jasná mysl 50 ml

Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Bu Nao Yang Shen Wan je tradiční čínský léčebný přípravek používaný v rámci čínské medicíny. Jedná se o bylinnou tinkturu, která je tradičně užívána pro podporu mozkového zdraví a zlepšení paměti.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
259 Kč
YaoMedica - Tinktura z čínských bylinek Jasná mysl 50 ml
Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Název "Bu Nao Yang Shen Wan" může být přeložen jako "tonikum pro mozek a ledviny".

 

Složení: 

voda, alkohol; Yuan Zhi - Polygal, kořen - Rad. polygalae tenuifoliae - 3,8g; Shi Chang Pu - puškvorec trávolistý, oddenek - Rhiz. acori - 3,8g; Wu Wei Zi - schizandra čínská, plod - Fruc. schisandrae chinensis - 2,6g; Suan Zao Ren - jujuba trnitá, semeno - Sem. ziziphi spinosae - 5,1g; He Huan Hua - mimóza citlivka, květ - Flos albizziae - 3,8g; Ye Jiao Teng - rdesno mnohokvěté, lodyha - Cau. polygoni multiflori - 3,8g; Dan Shen - šalvěj červenokořenná, kořen - Rad. salviae - 3,8g; Zhi Mu - anemarhena asfodelkovitá, oddenek - Rhiz. anemarrhenae asphodeloidis - 3,8g; Huang Jing - kokořík, oddenek - Rhiz. polygonati - 3,8g; Dang Gui - děhel čínský, kořen - Rad. angelicae sinensis - 3,8g.

 

Obsah balení: 50ml = 1100 kapek.

 

Použití: Tinktury užívejte na lačno, buď 30 minut před jídlem nebo hodinu po něm. Tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.

 

Doporučené dávkování

  • Doporučená denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku můžete rozdělit na dvě části, ranní a večerní. Pokud vážíte například 70 kg, užíváte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
  • Vyšší než doporučené dávkování konzultujte s odborníkem.
  • U akutních stavů užívejte tinkturu po dobu několika dní, do vyřešení problému. V případě chronických obtíží se doba užívání prodlužuje na několik měsíců.
  • Na jeden měsíc užívání potřebujete obvykle 2-3 balení.

 Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.