DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

YaoMedica - Tinktura vnější úleva 50 ml

Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Tinktura "Vnější úleva" se inspirovala receptem tradiční čínské medicíny známé jako Shan Ci Nan Xing.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
259 Kč
YaoMedica - Tinktura vnější úleva 50 ml
Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Tato tinktura je navržena tak, aby pomohla při odstranění nadbytečného tepla z těla, což může být užitečné při různých stavech, kde je přítomná horkost.

 

Složení: 

Voda, alkohol, Ping Bei Mu - Bulbus Fritillariae Ussuriensis - 12,0 g, Tian Nan Xing - Rhiz. arisaematis preparata - 12,0 g, Ru Xiang - kadidlovník pravý, klejopryskyřice - Res. olibanum (gummi olibanum) - 7,2 g, Mo Yao - myrhovník pravý, klejopryskyřice - Res. myrrhae - 7,2 g.

 

Doporučené dávkování

  • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
  • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
  • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm. tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.
  • u akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení.
  • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše).

 Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.