DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

YaoMedica - Tinktura Šest šlechticů 50 ml

Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Tinktura Šest šlechticů je doporučována pro posílení energie a životní síly, podporu imunitního systému, zlepšení zraku a posílení mozku.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.6.2024
259 Kč
YaoMedica - Tinktura Šest šlechticů 50 ml
Neohodnoceno
Značka: YaoMedica

Obsahuje šest hlavních bylin:

 

 1. Rehmannia glutinosa - černá smldince: Tato rostlina je velmi důležitá v tradiční čínské medicíně. Pomáhá posilovat ledviny, oči a krevní systém a podporuje imunitní systém.

 

 1. Cornus officinalis - kustovnice čínská: Tato bylina je také známá svým účinkem na ledviny. Pomáhá regulovat menstruační cyklus a zlepšuje zrak.

 

 1. Dioscorea opposita - temnatec čínský: Pomáhá posilovat játra a ledviny a podporuje trávicí systém. Má také antioxidační účinky a podporuje zdravou funkci mozku.

 

 1. Poria cocos - hlíva ústřičná: Tato bylina má diuretické účinky a podporuje odstranění nadměrné vlhkosti v těle. Pomáhá také posilovat imunitní systém.
 2. Alisma plantago-aquatica - kuří nožky: Tato rostlina je účinná při odstraňování nadměrné vlhkosti a otoků v těle. Podporuje také trávicí systém a ledviny.

 

 1. Cinnamomum cassia - skořice: Tato bylina má zahřívající a stimulační účinky. Podporuje cirkulaci krve a pomáhá odstraňovat chlad a vlhkost z těla.

 

Složení: 

Voda, alkohol, Di Huang - rehmanie lepkavá, upravený kořen - Rad. rehmaniae preparata - 8,7 g, Shan Zhu Yu - dřín lékařský, plod - Fruc. corni -  7,0 g, Shan Yao - jam čínský, oddenek - Rhiz. dioscoreae - 1,0 g, Mu Dan Pi - pivoňka polokřovitá, kůra kořene - Cort. moutan radicis - 5,2 g, Fu Ling - pornatka kokosová, sklerocium - Skler. poriae - 5,2 g, Ze Xie - žabník orientální, oddenek - Rhiz. alismatis - 5,2 g.

 

 

Doporučené dávkování

 • před použitím je dobré tinktru protřepat. Mírné zakalení je normální.
 • denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti. Denní dávku rozdělit na dvě části - ráno a večer. Tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer.
 • po konzultaci s odborníkem lze dát až trojnásobnou dávku tinktury užívejte na lačno. Minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm. tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu. Tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče.
 • u akutních stavů doporučujeme užívat tinktury obvykle několik dní, obvykle do vyřešení problému u chronických stavů je třeba užívat obvykle několik měsíců. Nicméně do 2-3 měsíců by se mělo objevit minimálně zlepšení.
 • na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše).

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dodržujte zdravý životní styl. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Neobsahuje žádná aditiva. Případný zákal nebo sraženina nejsou na závadu.