DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

VitaHarmony - Giga Brusinky 7.700 mg, 60 tablet 60 tablet

Neohodnoceno
Značka: VitaHarmony

Díky svému obsahu vitamínu C mají brusinky schopnost podporovat zdravou sliznici močových cest a přispívat k jejich ochraně před infekcemi.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
159 Kč 129 Kč
VitaHarmony - Giga Brusinky 7.700 mg, 60 tablet 60 tablet
Neohodnoceno
Značka: VitaHarmony
288 giga brusinky 7 700 mg 60 tbl
159 Kč

Brusinky také obsahují látky nazývané proantokyanidiny, které mají antibakteriální účinky a mohou pomoci bojovat proti bakteriím připojeným k močovým cestám. Jejich konzumace může také zmírnit záněty močového měchýře a předcházet jejich opakování. Brusinky se nejčastěji užívají ve formě džusu, který je bohatý na látky obsažené v plodech.

 

 Obsah v 1 tabletě HMOT. %DRHP
 BRUSINKOVÝ EXTRAKT** 154  mg *
 VLÁKNINA Z BRUSINEK 134  mg *

 

Užívání: 2 - 4 tablety denně. V době těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Tabletu spolkněte celou a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Skladování: Na suchém a chladném místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah dětí! minimální trvanlivost do data uvedeného na pravé straně obalu. Chraňte před přímým sluncem.

Upozornění: Obsah začněte užívat pouze z nepoškozeného bezpečnostního obalu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy a zdravého životního stylu.