DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

Protein & Co. - Kloubní výživa v prášku 400 g 400 g

Neohodnoceno
Značka: Protein & Co

Extra silná kloubní výživa v prášku od Protein & Co. 

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné
344 Kč
Protein & Co. - Kloubní výživa v prášku 400 g 400 g
Neohodnoceno
Značka: Protein & Co

Protein & Co. kloubní výživa ve formě prášku je speciálně vyvinutý produkt, který obsahuje vysokou koncentraci kolagenu a dalších aktivních složek určených pro podporu kloubů a vaziv

Kolagen je nejdůležitější a nejúčinnější složkou kloubní výživy, tvoří důležitou bílkovinnou složku šlachy a kloubu. Glukosamin je zase stavební látkou pro tvorbu vazivové tkáně. Jeho schopností je syntéza kolagenových vláken a stimulace buněk k tvorbě nové tkáně. Zároveň má rovněž anti‑katabolické účinky (zabraňuje rozpadu) ve vazivové tkáni.

Dále ve výrobku můžeš najít MSM pro podporu imunitního systému. Chondroitin má schopnost na sebe navázat velké množství vody, přičemž dochází k hydrataci chrupavky. Poslední složkou je vitamín C, který funguje jako antioxidant a pozitivně ovlivňuje nervovou soustavu.

 

Dávkování: 2x denně 1 čajová lžička (cca 5g), rozmíchat ve vodě a vypít. Doporučená denní dávka je 10g.

 

Složení: Hydrolyzované vepřové kolagenové peptidy, metylsulfonylmetan (MSM), chondroitin sulfát, glukosamin sulfát 2KCL, kyselina hyaluronová, kyselina L-askorbová (vitamín C)

 

Jedna dávka obsahuje:

  • 7 000 mg hydrolyzovaného kolagenu 
  • 1 000 mg glukosaminu
  • 500 mg chondroitinu
  • 1000 mg MSM
  • 500 mg vitamínu C

Nutriční hodnoty

 

Množství

Energie

420 kcal / 1757 KJ

Bílkoviny

88 g

Sacharidy

2 g

- Cukry

2 g

Tuky

0,1 g

 

 

Upozornění: Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. 

 

SkladováníPřípravek není vhodný pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

  

Výrobce: Strongmed s.r.o.