DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

Protein & Co. Creatine monohydrate (Creapure®) 300 g / 500 g

Neohodnoceno
Značka: Protein & Co

100% čistý kreatin monohydrát v nejvyšší možné kvalitě 

Varianta:
Dostupnost Skladem Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Můžeme doručit do:
22.4.2024 - Zvolte variantu
419 Kč 539 Kč od 419 Kč
Protein & Co. Creatine monohydrate (Creapure®) 300 g / 500 g
Neohodnoceno
Značka: Protein & Co

Kreatin se zcela přirozeně vyskytuje v našem organismu, hlavně ve svalových buňkách ve formě kreatin‑fosfátu, který se podílí na tvorbě energie.

Při náročném tréninku se výrazně zvyšuje potřeba kreatinu, ale jeho suplementací se zásoby kreatin‑fosfátu mohou zvednout o celých 20 - 40 %.

  • zvyšuje maximální sílu a rychlost
  • pomáhá budovat svalovou hmotu
  • pomáhá obnovovat energii ve svalech
  • podporuje regeneraci po sportovním výkonů

Creatine monohydrate (Creapure®) je nejčistší kreatinový produkt na trhu vyrobený v Německu. Creapure® je německá ochranná známka, která garantuje maximální kvalitu a čistotu. Čistota a kvalita produktu je zajištěna v několika fázích výroby. 

 

Složení: 100% kreatin monohydrát (Creapure®)

 

Dávkování:

Dávkování kreatinu je různé. Může probíhat ve dvou fázích. První fáze nasycovací a druhá fáze udržovací.

 

Nasycovací fáze

Pro nasycovací fázi platí příjem 20–25 g kreatinu během dne. Při tomto způsobu dávkování vychází průměrná dávka 0,3 g na kilogram tělesné hmotnosti denně. Nejběžnější dávkování je: ráno, před tréninkem, po tréninku a večer. Doporučuje se dávkovat spolu se sacharidovým nápojem, neboť je to nejefektivnější pomocník pro vstřebání kreatinu.

Po ukončení nasycovací fáze následuje udržovací fáze

Udržovací fáze

Denní dávka se pohybuje kolem 2–3 g kreatinu denně. Některé studie doporučují 0,03 g na kilogram tělesné hmotnosti. Platí stejné pravidlo, jako u nasycovací fáze – podávat kreatin spolu se sacharidovým nápojem. Dávku stačí podávat jednou denně.

Protože nejsou známy žádné výsledky, které by podporovaly dlouhodobý efekt udržovací fáze, je za ideální považována doba zhruba 30–40 dní. Po jejím ukončení je vhodné počkat s dalším cyklem zhruba 3–5 týdnů.