DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

Prom-In Lean Solution 180 kapslí

Neohodnoceno
Značka: PROM-IN

Lean solution nabízí jedinečný 3 fázový komplex pro optimální managment kontroly tělesné hmotnosti. je unikátní extra vysokým množstvím účinných složek.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
539 Kč 449 Kč
Prom-In Lean Solution 180 kapslí
Neohodnoceno
Značka: PROM-IN
1d74cd3a b751 4c90 99b3 5dfd51c41be1
Akce
539 Kč

LEAN SOLUTION vám v kombinaci s precizním dietním plánem a seriózním tréninkovým programem zajistí maximální podporu spalování tuku při současném zachování svalové hmoty.  Zkuste spalovač tuků, který není dalším z mnoha, ale respektuje fyziologické procesy. Nesnaží se zaujmout nesmyslným mixem mnoha látek, ale nabízí opravdu účinné složky, u nichž byla jejich funkce potvrzena studiemi.

  • Acetyl L-Karnitin je vstřebáván lépe než standardní L-Karnitin. Zvyšuje produkci neurotransmiterů pro lepší funkci mozku a náladu. Pomáhá transportovat tuk k mitochondriím pro energii a má anti-aging vlastnosti
  • Extrakt ze zeleného čaje obsahuje katechiny, včetně EGCG, který podporuje termogenní efekt zeleného čaje a zlepšuje spalování tuku. Také má další zdravotní výhody, jako potlačení zánětů, prevenci rakoviny a zlepšení inzulínové senzitivity.
  • Kofein je základní složkou spalovačů tuku, která zvyšuje bdělost a kognitivní funkce. Přestože zvyšuje spalování kalorií, jeho účinek je minimální a závisí na dávce. Nadměrná stimulace může vést k problémům, proto jsme zvolili optimální dávku
  • L-tyrosin je aminokyselinou, která spolupracuje s kofeinem pro lepší bdělost, zaměření a náladu. Podílí se na produkci neurotransmiterů, včetně dopaminu a epinefrinu, a také podporuje funkci štítné žlázy a hladinu norepinefrinu pro efektivní redukci tuku.
  • Kajenský pepř obsahuje kapsaicin, který podporuje metabolismus, snižuje chuť k jídlu a má zdravotní výhody, včetně prevence cukrovky a aterosklerózy, podpory žaludečního zdraví a zlepšení cirkulace krve.
  • Synefrin je aktivní složka Pomerančovníku hořkého (Citrus Aurantium), která podporuje uvolňování mastných kyselin a zvyšuje metabolismus termogenezi. Má selektivní účinek na beta 3 receptory, což podporuje spalování tuku bez vedlejších účinků jako tachykardie a nespavost. Tato rostlina také podporuje činnost jater, pomáhá trávení a tlumí nevolnost.

 

Dávkování:

  • 3 tobolky denně – nejlépe ráno a/nebo před tréninkem

 

Složení:

acetyl-l-karnitin hcl, extrakt zeleného čaje, transparentní želatinová tobolka, l-tyrosin, kofein bezvodý, kajenský pepř, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, extrakt citrus aurantum (obsahuje synefrin).


Nutriční hodnoty:

1 tobolka 3 tobolky
acetyl-l-karnitin hcl 250 mg 750 mg
l-tyrosin 100 mg 300 mg
zelený čaj extract 150 mg 450 mg
- z toho polyfenolů 75 mg 225 mg
- z toho egcg 22 mg 66 mg
- z toho kofein 10 mg 30 mg
kofein celkem 33 mg 100 mg
kajenský pepř 10 mg 30 mg
synephrin 3 mg 10 mg


Celková hmotnost produktu (včetně obalu) v g: 180
Celková hmotnost obsahu v 1 balení produktu v g: 120

Balení (180 cps) obsahuje 60 denních dávek.


Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 100 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Výrobek není vhodný pro starší osoby, těhotné a kojící ženy, osoby trpící dnou a onemocněním ledvin. uchovávejte mimo dosah dětí. doporučujeme použií konzultovat se sportovním lékařem. uchovávejte v suchu a chladu. dbejte na dobré uzavření obalu. výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. nepřekračujte doporučené denní dávkování.