Maretti Bruschette pečené suchary Sýr 70g 70g
Maretti Bruschette pečené suchary s jemnými sýry 70g jsou křupavá italská svačinka pečená v troubě s jemnou sýrovou chutí, ideální k vínu, pivu nebo jen tak na chuť.
Maretti Bruschette pečené suchary Sýr 70g
Maretti Bruschette pečené suchary s jemnými sýry jsou křupavé pečené kousky inspirované tradiční italskou bruschettou. Díky pečení v troubě mají lehčí a příjemně křupavou strukturu oproti klasickým smaženým chipsům a vynikají jemnou, krémově sýrovou chutí.
Jsou skvělé jako rychlé občerstvení během dne, k posezení s přáteli, k vínu nebo pivu, ale také jako chutný doplněk k dipům. Větší balení je ideální pro sdílení při oslavách nebo večerním posezení.
Hlavní výhody
- pečené v troubě, ne smažené
- jemná sýrová chuť
- křupavá textura inspirovaná bruschettou
- vhodné jako snack k vínu, pivu nebo na party
Využití
- pohoštění pro návštěvy
- snack k filmu nebo posezení
- doplněk k dipům a sýrům
Složení: Pšeničná mouka, rostlinný olej (slunečnicový olej, antioxidant: výtažky z rozmarýnu), kukuřičná směs 13% (extrudát z kukuřičné mouky, sušené odstředěné mléko, pšeničný lepek, stabilizátor: guma guar, dextróza), ochucující složka s příchutí jemných sýrů 6% (sušená syrovátka (mléko), jedlá sůl, cukr, rýžová mouka, maltodextrin, sýr v prášku (mléko) 4%, sušená smetana (mléko), sušené odstředěné mléko, modifikovaný škrob, regulátor kyselosti: fosforečnany vápenaté, fosforečnany sodné, protispékavá látka: oxid křemičitý, kurkuma, extrakt z bazalky, aromata), pekařské droždí, cukr, jedlá sůl
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1906kJ/453kcal |
| Tuky | 14g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,2g |
| Sacharidy | 71g |
| z toho cukry | 5,5g |
| Bílkoviny | 9,1g |
| Vláknina | 3,3g |
| Sůl | 2g |
Země původu: Bulharsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy |
|---|---|
| EAN: | 3800205875604 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.