Maretti Bruschette pečené suchary Středomořská zelenina 140g 140g
Maretti Bruschette pečené suchary se středomořskou zeleninou 140g jsou křupavá italská svačinka pečená v troubě s výraznou chutí středomořské zeleniny, ideální k vínu, pivu nebo jen tak na chuť.
Maretti Bruschette pečené suchary se Středomořská zelenina 140g
Složení: Pšeničná mouka, rostlinný olej (slunečnicový olej, antioxidant: výtažky z rozmarýnu), kukuřičná směs 13% (extrudát z kukuřičné mouky, sušené odstředěné mléko, lepek, stabilizátor: guma guar, dextróza), ochucující složka středomořská zelenina 6% ( cukr, jedlá sůl, sušená mletá cibule 17%, sušená mletá paprika 11%, sušená petržel, sušená mletá rajčata 5%, sušený mletý česnek 2%, rostlinný olej (kokosový), protispékavá látka: oxid křemičitý, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aromata), jedlá sůl, pekařské droždí, cukr
Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1906kJ/453kcal |
| Tuky | 14g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,2g |
| Sacharidy | 71g |
| z toho cukry | 5,5g |
| Bílkoviny | 9,1g |
| Vláknina | 3,3g |
| Sůl | 2,2g |
Země původu: Bulharsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chipsy |
|---|---|
| EAN: | 3800205877929 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.