DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Rajčata sušená na slunci 500g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Udělejte si doma pravou Itálii se sušenými rajčaty přímo na slunci

 

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
179 Kč 149 Kč
FITBOY Rajčata sušená na slunci 500g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY
Sušená rajčata
Akce
179 Kč

Odrůda rajčat San Marzano, pochází z jihu Itálie v oblasti Salento, regionu Puglia, 1500 km vzdušnou čarou na jih za sluncem a mořem. Naštěstí se na světě najdou ještě místa, kde se k přírodě a plodinám chová s láskou, neb v této oblasti nenajdeme průmyslové aglomerace. V této oblasti s dlouholetou tradicí výroby sušených rajčat jsou rajčata pěstována a sušena v přírodních podmínkách. Většina práce, spojená se sušením těchto rajčat je čistě ruční. Jsou ručně krájená a prosolená mořskou solí. Poté se nakrájená rajčata rozprostřou na velká síta a suší se po dobu několika dní na slunci. Tyto rajčata nejsou již dále konzervována, ani doslazována, je to čistě přírodní produkt.Jedná se o produkt nejvyšší kvality, oceněný několika certifikáty.

Informace: Doporučujeme před konzumací pečlivě propláchnout studenou vodou. Vzhledem k tomu, že tyto rajčata jsou konzervována pouze na slunci a prosolené mořskou solí, jsou velmi slaná

Administrativní zařazení: Lahůdky a delikatesy

Země původu: Itálie

Složení: Červená rajčata sušená 81,4 %, sůl 18,6 %.

Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě.

 

Prodáváme jen to, co sami jíme! Na dobré jídlo máme čuch! Pod značkou FITBOY se skrývají kvalitní a čerstvé potraviny za super cenu.

Sami moc rádi mlsáme, ale zároveň chceme být fit. Toto zákeřné celoživotní dilema jsme vyřešili jednou pro vždy i za vás. Těmi nejlepšími FITdobrotami, které si můžeme dopřát a vám nabídnout, jsou ořechy, lyofilizované ovoce, sušené plody v nejrůznějších polevách, kakao či káva.
Všechny potraviny kupujeme v co nejvyšší kvalitě u nás i v zahraničí, sami je následně zpracováváme a balíme. Díky tomu si vy, naši zákazníci, můžete koupit pod značkou FITBOY kvalitní, čerstvé i BIO potraviny za nejlepší ceny na trhu.

Spoustu FITdobrot nakupujeme od lokálních pěstitelů. Například mák, slunečnice, tykev a mnoho dalších. Dáváme krabicím i vyplním druhou šanci a bojujeme proti plýtvání jídla.


Nakupováním značky FITBOY se i vy podílíte na lepší budoucnosti.

sekundarni_logo_bile_pozadi