DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Mandle natural Španělsko 1000 g 1000g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Mandle natural odrůdy Guara sklizené 9/2023 jsou chutné, křupavé s velkými jádry vejčitého tvaru . Velmi chutné na svačinu, ale také výborné na pečení nebo výrobu mandlového mléka.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
199 Kč
FITBOY Mandle natural Španělsko 1000 g 1000g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Nejzdravější ořechy s jemnou chutí, hladkým jádrem a hnědou slupkou - to jsou mandle. Mandle je název pro jádro pecky mandloně obecné, která se pěstuje v subtropech a chráněných, teplých oblastech mírného pásu.

Obsahují nenasycené mastné kyseliny a kromě toho jsou výjimečné pro svůj vysoký obsah vitamínu E, B a vápníku. Jsou zdrojem minerálů jako je hořčík, fosfor, měď, zinek, draslík nebo mangan a z ořechů mají nejmenší obsah kalorií. Mandle jsou také vynikající zdroj vlákniny. Obsahují jak rozpustnou, tak nerozpustnou vlákninu. Zmíněný obsah bílkovin by mohl zajímat zejména osoby, které mají nějakou alternativní stravu (vegetariáni, vegani). Nicméně mandle nejsou nejen plné zdravých tuků a bílkovin, ale jsou také bohaté na antioxidanty. Tyto rostlinné sloučeniny mohou chránit buňky před oxidací a předčasným stárnutím.

Jedí se buď s hnědou slupkou, loupané nebo rozemleté.

Mandle natural jsou nejpřirozenější varianta ořechů pro naše tělo. Jádra jsou křupavé, ale přesto měkké na skus. Jistě si vychutnáte jejich jemnou sladkou chuť v domácí granole, snídaňové kaši nebo je můžete využít k pečení dortů, sušenek či moučníků. 

Prioritou FITBOY produktů je dovoz s co nejmenší uhlíkovou stopou. Pokud je to pro nás možné, dovážíme lokální suroviny. Pokud takovou možnost nemáme, využíváme co nejkratší cestu. Proto nejčastější země dovozu mandlí je právě Španělsko. 

Mandle ze Španělska neprošli procesem fumigace. Fumiganty jsou chemické látky, které za požadované teploty a tlaku mohou existovat v plynném stavu v dostatečné koncentraci, která je smrtelná pro škodlivé organismy a škůdce, aby nedošlo k zavlečení škůdců do cílové destinace.

Země původu: Španělsko/ USA

Administrativní zařazení: Suché skořápkové plody

Složení: Jádra sladkých mandlí natural 100%

Skladování: Skladujte v temném, chladném a suchém místě

Surovina nebyla ošetřena ionizujícím záření

Nutriční hodnoty

(Ve 100g výrobku je průměrně obsaženo)

Nutriční ukazatel

Hodnota

Jednotka

Energie

579/2422

Kcal/kJ

Tuky

49,93

g

- z toho nasycené mastné kyseliny

3,8

g

Sacharidy

21,55

g

- z toho cukry

4,35

g

Vláknina

12,5

g

Bílkoviny

21,15

g

Sůl

0

g

Průměrné hodnoty z: USDA National Nutrient Database for Standart Reference

Prodáváme jen to, co sami jíme! Na dobré jídlo máme čuch! Pod značkou FITBOY se skrývají kvalitní a čerstvé potraviny za super cenu.

Sami moc rádi mlsáme, ale zároveň chceme být fit. Toto zákeřné celoživotní dilema jsme vyřešili jednou pro vždy i za vás. Těmi nejlepšími FITdobrotami, které si můžeme dopřát a vám nabídnout, jsou ořechy, lyofilizované ovoce, sušené plody v nejrůznějších polevách, kakao či káva.
Všechny potraviny kupujeme v co nejvyšší kvalitě u nás i v zahraničí, sami je následně zpracováváme a balíme. Díky tomu si vy, naši zákazníci, můžete koupit pod značkou FITBOY kvalitní, čerstvé i BIO potraviny za nejlepší ceny na trhu.

Spoustu FITdobrot nakupujeme od lokálních pěstitelů. Například mák, slunečnice, tykev a mnoho dalších. Dáváme krabicím i vyplním druhou šanci a bojujeme proti plýtvání jídla.


Nakupováním značky FITBOY se i vy podílíte na lepší budoucnosti.

sekundarni_logo_bile_pozadi

Podobné produkty

Mandle Španělsko 3
109 Kč
129 Kč
2104