DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Kukuřičná kaše 500g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Neochucená jemná a lehká instantní kukuřičná kaše je neocenitelným pomocníkem v každé kuchyni. Je lehce stravitelná, během okamžiku připravená.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
59 Kč 44 Kč
FITBOY Kukuřičná kaše 500g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY
Kukuřičná kaše instantní 2
59 Kč

Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Kukuřičná kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy. 

Použití: Kukuřičná kaše stejně jako i ostatní jednosurovinové Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříškysemínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla.

Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši, dokud nedosáhne požadované hustoty. Míchejte a krátce povařte nebo nechte odstát.

Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní

Složení: Extrudovaná kukuřice 100%

Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.

Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Země původ: Vyrobeno v Česku

Podobné produkty

Kukuřičná kaše instantní 2
69 Kč
79 Kč
8464