DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Jáhlová kaše 500g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Jáhlová kaše je chutnou bezlepkovou variantou zdravé snídaně. Přidejte oříšky, sušené ovoce a semínka pro lahodné dochucení a doplnění živin.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
79 Kč 54 Kč
FITBOY Jáhlová kaše 500g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY
Jahelná kaše 2
79 Kč

Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Jáhlová kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy, ale také vlákninu, která přispívá k správnému trávení a pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. Jáhly obsahují cenné vitamíny především skupiny B a E a minerální látky jako je hořčík, draslík, železo a fosfor. 

Použití: Jáhlová kaše stejně jako i ostatní jednosurovinové Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříšky, semínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla

Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši, dokud nedosáhne požadované hustoty. Míchejte a krátce povařte nebo nechte odstát.

Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní

Složení: Extrudované jáhly 100 %

Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.

Země původ: Vyrobeno v Česku

Podobné produkty

Jahelná kaše 2
89 Kč
109 Kč
8463