DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

4Slim - Tribulus fruit 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: 4slim

Produkt z kotvičníku zemního s pozitivními vlivy na naše zdraví.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024
299 Kč
4Slim - Tribulus fruit 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: 4slim

Kotvičník zemní má pozitivní vliv na různé aspekty našeho zdraví. Podporuje přirozenou obranyschopnost těla a pomáhá stimulovat normální funkci imunitního systému. Je také účinný i při podpoře normálních funkcí močové soustavy a reprodukčního systému. Dále napomáhá uvolňování tělesného a svalového napětí, což může být pro naše celkové pohodlí a zdraví velmi prospěšné. Přispívá k udržení normální činnosti kardiovaskulárního systému a má vliv na srážení a čištění krve.Tento přírodní produkt je také známý jako univerzální afrodisiakum, které může pozitivně ovlivnit náš sexuální život.

Složení: kotvičník zemní (Tribulus terrestris L.) extrakt z plodů 500 mg; kapsle: želatina, čištěná voda

Hmotnost 1 kapsle: 600 mg

Doporučený příjem: 1 – 2 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení správného zdravotního stavu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Kontraindikace: Nepodávejte tento produkt dětem, neužívejte v případě těhotenství nebo kojení nebo v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Doplněk stravy by měl být skladován mimo dosah malých dětí, v originálním balení, při pokojové teplotě, chráněn před přímým světlem a vlhkostí.

 

Účinné látky:

1 kapsle (500 mg)

RHP

2 kapsle (1000 mg)

RHP

Směs bioaktivních přírodních látek saponinů

400 mg

**

800 mg

**