DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

4Slim - Kolagen a vitamin C 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: 4slim

Mořský hydrolyzovaný kolagen doplněný vitamínem C s unikátním složením.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
339 Kč
4Slim - Kolagen a vitamin C 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: 4slim

Mořský hydrolyzovaný kolagen je získáván z mořských ryb a je zbavený rybího zápachu. Mezi všemi známými kolageny má mořský kolagen nejlepší schopnost vstřebávat se a být využit tělem. Jeho unikátní složení a struktura mořských kolagenových peptidů přináší mnoho prospěšných výhod pro zdraví. Kolagen je klíčovou složkou pojivových tkání v našem těle, jako jsou chrupavky, šlachy, vazy a kůže. S věkem klesá produkce kolagenu v našem těle, což může oslabit strukturu tkání, a snížit jejich přirozenou pružnost. Vitamin C hraje rovněž klíčovou roli v tvorbě kolagenu, a to pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

Složení: hydrolyzát rybího kolagenu; vitamin C; kapsle: želatina, čištěná voda.

Hmotnost 1 kapsle: 480 mg

Doporučený příjem: 3 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení správného zdravotního stavu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Kontraindikace: Nepodávejte tento produkt dětem, neužívejte v případě těhotenství nebo kojení nebo v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Doplněk stravy by měl být skladován mimo dosah malých dětí, v originálním balení, při pokojové teplotě, chráněn před přímým světlem a vlhkostí.

Účinné látky:

1 kapsle (380 mg)

RHP

3 kapsle (1140 mg)

RHP

Hydrolyzát rybího kolagenu

342 mg

**

1026 mg

**

Vitamin C

38 mg

47 %*

114 mg

142 %*