DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

4Slim - Kolagen, vitamín C a kyselina hyaluronová 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: 4slim

Hydrolyzovaný kolagen z mořských zdrojů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
379 Kč
4Slim - Kolagen, vitamín C a kyselina hyaluronová 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: 4slim

Mořský hydrolyzovaný kolagen, známý také jako „elixír mládí“, je přírodní látka získávaná z mořských ryb, která byla zbavena rybího zápachu. Mezi všemi typy kolagenů je mořský kolagen považován za ten s nejlepší vstřebatelností a využitelností v těle. Jeho jedinečné složení a struktura mořských kolagenových peptidů poskytují celou řadu zdravotních výhod. Tato forma kolagenu může být užitečná pro podporu kloubů, vazů a svalů, což je pro tyto lidi velmi důležité pro udržení fyzické kondice. Celkově je mořský hydrolyzovaný kolagen skvělým zdrojem prospěšných složek pro naše zdraví a pohybový aparát.

Složení: hydrolyzát rybího kolagenu; vitamin C; hyaluronát sodný; kapsle: želatina, čištěná voda

Hmotnost 1 kapsle: 460 mg

Doporučený příjem: 3 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení správného zdravotního stavu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Kontraindikace: Nepodávejte tento produkt dětem, neužívejte v případě těhotenství nebo kojení nebo v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Doplněk stravy by měl být skladován mimo dosah malých dětí, v originálním balení, při pokojové teplotě, chráněn před přímým světlem a vlhkostí.

Účinné látky:

1 kapsle (360 mg)

RHP

3 kapsle (1080 mg)

RHP

Hydrolyzát rybího kolagenu

320,4 mg

**

961,2 mg

**

Vitamín C

21,6 mg

27 % *

64,8 mg

81 % *

Hyaluronát sodný

18 mg

**

54 mg