Wasa Sezam 200g
Tenký a křupavý chléb s jemnou strukturou upečený z pšenice, posypaný praženými sezamovými semínky. Tento chléb je ideální pro snídani, svačinu nebo jako součást hlavního jídla.
Složení: pšeničná mouka 89%, sezamová semínka 8,8%, droždí, slunečnicový olej, cukr, jedlá sůl. Sezamová semínka pochází z mimo EU.
Může obsahovat stopy vlčího bobu, mléka, hořčice a sóji.
Poznámka: bez palmového tuku
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, chráněném před vlhkostí a přímým slunečním světlem.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1696kJ/403kcal |
| Tuky | 9,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,2g |
| Sacharidy | 63,0g |
| z toho cukry | 2,0g |
| Bílkoviny | 13,0g |
| Vláknina | 6,5g |
| Sůl | 1,2g |
Země původu: Švédsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křehké obilné plátky |
|---|---|
| EAN: | 7300400112734 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář