Wasa Original crisp 200g 200g
Extra křupavý a lehký chlebík.
Wasa Original crisp 200g
Mimořádně jemný a křupavý chléb s lahodnou chlebovou příchutí. Krekry Wasa Crisp jsou skvělou volbou pro snídani, oběd i večeři. Skvěle doplňují většinu druhů sýrů, se kterými vytvoří lahodnou svačinku.
Složení: celozrnná žitná mouka 88g*, žitný kvásek (celozrnná žitná mouka 18 g*, voda), žitné otruby, droždí, jedlá sůl. *v g na 100 g výrobku
Poznámka: bez palmového tuku
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, chráněném před vlhkostí a přímým slunečním světlem.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1441kJ/342kcal |
| Tuky | 2,0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4g |
| Sacharidy | 61,0g |
| z toho cukry | 3,0g |
| Bílkoviny | 10,0g |
| Vláknina | 20,0g |
| sůl | 1,2g |
Země původu: Švédsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Křehké obilné plátky |
|---|---|
| EAN: | 7300400317801 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář