Wasa Original 275g 275g
Křupavé chlebíky z celozrnné a žitné mouky.
Wasa Original 275g
Křehký a křupavý chléb Wasa Original je čistým přírodním produktem. Je vyrobený z žitné mouky, droždí, soli a vody. Představuje přirozený zdroj vlákniny a důležitých minerálů, které jsou pro lidské tělo nezbytné. Tento chléb je ideální pro snídani, svačinu nebo jako součást hlavního jídla.
Složení: celozrnná žitná mouka 77 g*, žitná mouka 28 g*, droždí, jedlá sůl. *na 100 g hotového výrobku.
Může obsahovat stopy vlčího bobu, mléka, hořčice, sezamových semen a sóji.
Poznámka: bez palmového tuku
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, chráněném před vlhkostí a přímým slunečním světlem.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1415kJ/336kcal |
| Tuky | 1,5g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,4g |
| Sacharidy | 62g |
| z toho cukry | 1,0g |
| Bílkoviny | 9,0g |
| Vláknina | 19,0g |
| Sůl | 1,0g |
Země původu: Švédsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní obiloviny |
|---|---|
| EAN: | 7300400118101 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.