Venus Magnifig Bar Strawberry tyčinka s fíkovou pastou s jahodovou příchutí 50g 50g
Venus Magnifig Bar Strawberry tyčinka s fíkovou pastou s jahodovou příchutí 50g
Svačinová tyčinka s jemnou fíkovou pastou a lahodnou jahodovou příchutí, která spojuje přirozenou sladkost fíků s ovocnou chutí jahod. Díky obsahu vlákniny a praktickému balení je ideální volbou pro rychlou svačinu kdykoliv během dne.
Magnifig Bar Strawberry potěší měkkou konzistencí, vyváženou ovocnou chutí a inspirací tím nejlepším z přírody. Skvěle se hodí do práce, školy, na cesty i pro rychlé doplnění energie.
Hlavní výhody:
- jemná fíková pasta s jahodovou příchutí
- přirozeně sladká ovocná chuť
- zdroj vlákniny
- praktická svačina na cesty
- rychlé doplnění energie
Složení: Fíková pasta 33,7%, celozrnná pšeničná mouka, voda, řepkový olej, cukr, invertovaný cukrový sirup, zvlhčovadlo (E422), ovesné vločky, kypřicí látka (E500ii), jedlá sůl, emulgátor (E322), přírodní aroma, jahodový prášek 0,05%, regulátor kyselosti (E330).
Může obsahovat vejce, mléko, sezam, lískové ořechy a arašídy.
Skladování: Skladujte v suchu a chladu a nevystavujte přímému slunečnímu záření.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 1552kJ/370kcal |
| Tuky | 12g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,8g |
| Sacharidy | 55g |
| z toho cukry | 15g |
| Vláknina | 11g |
| Bílkoviny | 5g |
| Sůl | 0,61g |
Země původu: Turecko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ovocné tyčinky |
|---|---|
| EAN: | 8681042333633 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.