TOPNATUR Müsli srdcem Paleo - Kokos 350 g 350g
Müsli Paleo&Kokos bez lepku, laktózy je prémiovým spékaným müsli, které ručně vyrábíme v našich pecích.
TOPNATUR Müsli srdcem Paleo - Kokos 350g
Müsli Paleo&Kokos bez lepku, laktózy je prémiovým spékaným müsli, které ručně vyrábíme v našich pecích. Ovesné vločky a přidaný cukr v příchuti Paleo&Kokos určitě nehledejte. Jedná se o propracovanou směs oříšků, semínek, kokosu a rozinek. Pro ještě výraznější chuť jsme použili ke spečení med.
- Spékané Müsli srdcem bez palmového oleje a konzervantů, ale zato plné ořechů a doplněné kokosem, které vám dodá energii na celý den.
- Skvělá chuť, poctivé suroviny a žádné náhražky.
- Ručně míchané, s láskou spékané a pečlivě balené müsli.
- Konečně müsli, na kterém si pochutnají i osoby s bezlepkovou dietou.
Složení: Kokosové plátky 33 %, rozinky 9 % (rozinky, slunečnicový olej), směs ořechů v různém poměru 10 % (mandle natural, kešu), směs semínek v různém poměru 34 % (slunečnice, sezam, dýně, konopí neloupané), med, jablečný koncentrát a za studena lisovaný řepkový olej
Výživové údaje na 100g
| Energetická hodnota |
2443kJ/589kcal |
|---|---|
| Tuky | 46g |
| z toho nasyc. mastné kyseliny | 21g |
| Sacharidy | 31g |
| z toho cukry | 17,8g |
| Vláknina | 8,6g |
| Bílkoviny | 13g |
| Sůl | 0,01g |
Země původu: Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Müsli a granola |
|---|---|
| EAN: | 8594028194312 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář