Sun&Sea Sardinky ve vlastní šťávě 120g 120g
Jemné sardinky ve vlastní šťávě s přirozenou chutí pro rychlé a zdravé jídlo.
Složení: sardinka obecná (Sardina pilchardus) 70%, pitná voda 29%, jedlá sůl
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
|---|---|
| Energetická hodnota | 707kJ/168kcal |
| Tuky | 702g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Bílkoviny | 26g |
| Sůl | 1,2g |
Způsob produkce: odlov v moři
Oblast odlovu:
FAO 27 – Severovýchodní Atlantik
FAO 34 – Středovýchodní Atlantik
Vyrobeno v: Portugalsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sardinky |
|---|---|
| EAN: | 8588003656407 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Sun & Sea vám přináší ryby z udržitelného rybolovu.
Sun & Sea dodává na váš stůl ryby a mořské plody z trvale udržitelných zdrojů. Co to znamená? Díky šetrnému způsobu lovu, který chrání oceánské ekosystémy, nezatěžují přírodu a pomáhají zachovávat populace mořských druhů.
Každý úlovek je pečlivě evidován a sledován od moře až na talíř. Výroba rybích konzerv je tedy tak zvaně ekologicky odpovědná. Sun & Sea si zakládají na kvalitě, díky které si můžeme dopřát rychlý FIT oběd či večeři z rybiček i mořských plodů. Vyberte si Sun & Sea a podpořte udržitelnou budoucnost oceánů.
