Pietro Coricelli Rajčatová omáčka Napoletana 350g 350g
Omáčka Pietro Coricelli Napoletana je jednoduchá italská rajčatová omáčka s bazalkou z vyzrálých rajčat, která během pár minut dodá vašim pokrmům autentickou chuť Středomoří.
Pietro Coricelli Rajčatová omáčka Napoletana 350g
Složení: Rajčatová drť 70%, rajčatový koncentrát 10%, cibule 5%, mrkev 3%, slunečnicový olej, kukuřičný škrob, cukr, bazalka 1%, sůl, extra panenský olivový olej, česnek 3%, , aromata, regulátor kyselosti: kyselina mléčná
Může obsahovat ryby, měkkýše, mléko, ořechy
Skladování: Skladujte v suchu a chladu, po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do několika dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 149kJ/35kcal |
| Tuky | 1,0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2g |
| Sacharidy | 5,2g |
| z toho cukry | 5,0g |
| Bílkoviny | 1,4g |
| Sůl | 0,97g |
Země původu: Itálie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Omáčky a nakládaná zelenina |
|---|---|
| EAN: | 8004275060037 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pietro Coricelli je tradiční italská rodinná značka založená v roce 1939 v regionu Umbrie. Již více než 80 let se specializuje na výrobu kvalitních olivových olejů a dalších středomořských specialit inspirovaných autentickou italskou kuchyní. Díky dlouholetým zkušenostem, pečlivému výběru surovin a důrazu na kvalitu si značka získala oblibu po celém světě.
