OATLY Ovesný nápoj s přidanými vitamíny a minerálními latkami 1l 1000ml
Alternativou k živočišnému mléku je ovesný nápoj obohacený o vápník, vitamín D a B12. 1,5% tuku v 1l. Vhodný pro vegany i “nevegany”.
OATLY Ovesný nápoj s přidanými vitamíny a minerálními latkami 1l
Ovesný nápoj od značky OATLY je lahodná rostlinná alternativa mléka, ideální pro každodenní použití. Díky jemné, přirozeně nasládlé chuti z kvalitního ovsa si ho oblíbíte v kávě, cereáliích, smoothie i při vaření.
Nápoj je obohacen o důležité vitamíny a minerální látky, jako jsou vitamín D, vitamín B12 a vápník, které podporují správnou funkci organismu. Je přirozeně bez laktózy, vhodný pro vegany a všechny, kteří hledají rostlinnou variantu mléčných výrobků.
Složení: Voda, OVES 10 %, řepkový olej, minerální látky (uhličitan vápenatý, fosforečnany vápenaté, jodid draselný), jedlá sůl, vitaminy (D, riboflavin, B12).
Neobsahuje mléko ani sójové boby.
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 5 dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 193kJ/46kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 6,7 g |
| z toho cukry | 4,1 g |
| Bílkoviny | 1,0 g |
| Sůl | 0,10 g |
Země původu: Švédsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné nápoje |
|---|---|
| EAN: | 7394376621093 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.