OATLY Ovesný nápoj bez přidaných cukrů 1l 1000ml
OATLY Ovesný nápoj bez přidaných cukrů 1 l je jemná a zdravá rostlinná alternativa mléka, která nabízí přirozenou chuť ovsa bez zbytečných sladidel.
OATLY Ovesný nápoj bez přidaných cukrů 1l
Ovesný nápoj OATLY bez přidaných cukrů je lehká a přirozená rostlinná alternativa mléka, vyrobená z kvalitního ovsa. Díky absenci přidaného cukru vyniká jemnou, méně sladkou chutí, která je ideální pro ty, kteří preferují vyvážený jídelníček.
Skvěle se hodí do kávy, čaje, smoothies, kaší i při vaření a pečení. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry z ovsa a je obohacen o důležité vitamíny a minerální látky, jako jsou vitamín D, vitamín B12 a vápník.
Složení: Voda, OVES 10 %, řepkový olej, regulátor kyselosti (hydrogenfosforečnan draselný), minerální látky (uhličitan vápenatý, jodid draselný), jedlá sůl, vitaminy (D2, riboflavin, B12).
Neobsahuje mléko ani sójové boby.
Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, po otevření uchovávejte v lednici a spotřebujte do 5 dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energie | 185 kJ / 44 kcal |
| Tuky | 1,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0,2 g |
| Sacharidy | 6,3 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 1,0 g |
| Vláknina | 0,7g |
| Sůl | 0,12 g |
Země původu: Švédsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rostlinné nápoje |
|---|---|
| EAN: | 7394376620904 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.