Nissin Noodles Kachní nudlová polévka 65g 65g
Instantní nudlová polévka Nissin Noodles s kachní příchutí v praktickém kelímku nabízí rychlé, chutné a syté jídlo během pár minut bez nutnosti nádobí.
Nissin Noodles Kachní nudlová polévka 66g
Rychlé a chutné instantní nudle Nissin Noodles Kachní nudlová polévka přinášejí výraznou chuť kachního vývaru a jemné pšeničné nudle s kousky sušené zeleniny. Tento instantní pokrm je ideální pro rychlé jídlo doma, v práci nebo na cestách.
Praktický kelímek umožňuje snadnou přípravu – stačí zalít horkou vodou, počkat pár minut a promíchat. Není třeba žádné další nádobí, takže si můžete vychutnat teplé nudle během okamžiku.
Složení: Nudle 88,3 % [pšeničná mouka, palmový olej, jedlá sůl, látka zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný), regulátory kyselosti (uhličitany sodné, kyselina citronová), stabilizátor (trifosfáty), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů)], texturované kousky pšeničných bílkovin (pšeničný lepek, extrakt ze sladového ječmene), červená paprika, aromata (obsahují pšenici, sóju, mléko), sušená sójová omáčka (sójové boby, pšenice, jedlá sůl, maltodextrin), cibule 0,9 %, česnekový prášek, cukr, látka zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, guanylan sodný, inosinan sodný), pórek, jedlá sůl, koření, kuřecí prášek, barviva (karamel, paprikový extrakt), regulátory kyselosti (octany sodné, kyselina citronová), glukózový sirup, protispékavá látka (oxid křemičitý), palmový olej, kachní aroma, kachní prášek 0,02 %, mléčné bílkoviny.
Může obsahovat celer, korýše, ryby, měkkýše, hořčici a sezam
Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 336kJ/80kcal |
| Tuky | 3,2g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6g |
| Sacharidy | 10g |
| Z toho cukry | 0,6g |
| Bílkoviny | 2,3g |
| Sůl | 1,0g |
Země původu: Maďarsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asijská kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 5997523313333 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.