Nissin Demae Ramen Kachní nudlová polévka 100g 100g
Rychlé a chutné instantní nudle s kachní příchutí, ideální na cesty i do práce – hotové během pár minut.
Nissin Demae Ramen Kachní nudlová polévka 100g
Objevte autentickou chuť asijské kuchyně během několika minut s Nissin Demae Ramen Kachní nudlovou polévkou. Jemné pšeničné nudle jsou kombinované s aromatickým kořením a vytvářejí sytou, plnou polévku s výraznou chutí kachny, která zahřeje a zasytí kdykoliv během dne.
Praktické balení je ideální pro rychlý oběd, večeři nebo svačinu doma, v práci i na cestách. Příprava je jednoduchá – stačí jen pár minut a můžete si vychutnat autentickou chuť ramen.
Návod k přípravě:
-
Obsah balení (nudle + kořenicí směs) vložte do misky nebo hrnce.
-
Zalijte cca 450 ml vroucí vody.
-
Přikryjte a nechte 3–4 minuty odstát.
-
Dobře promíchejte – a je hotovo!
Složení: Nudle 92,2 % [pšeničná mouka, palmový olej, jedlá sůl, látka zlepšující mouku (uhličitany sodné, trifosforečnany), stabilizátor (uhličitan draselný), zahušťovadlo (guma guar), antioxidant (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů)], ochucující prášek 7,8 % [jedlá sůl, cukr, aromata (obsahují pšenici, sóju, mléko), sušená sójová omáčka (sójové boby, pšenice, jedlá sůl, maltodextrin), látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, guanylan sodný, inosinan sodný), česnekový prášek, koření, kachní aroma, kuřecí prášek, barvivo (amoniakový karamel), regulátory kyselosti (octany sodné, kyselina citronová), pórek, protispékavá látka (oxid křemičitý)].
Může obsahovat celer, korýše, ryby, měkkýše, hořčici a sezam
Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 380kJ/91kcal |
| Tuky | 3,8g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 2,0g |
| Sacharidy | 11,5g |
| Z toho cukry | 0,5g |
| Bílkoviny | 2,0g |
| Sůl | 1,0g |
Země původu: Maďarsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asijská kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 8712429380909 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.