Mautner Markhof Sirup 0% cukr Cola - citron 700ml 700ml
Ovocný sirup vyrobený Rakousku z ovocné šťávy z 10% koncentrátu.
Mautner Markhof Sirup 0% cukr Cola - citron 700ml
Osvěžující sirup s příchutí koly a citronu ve variantě bez cukru. Ideální pro přípravu chutných a lehkých nápojů bez zbytečných kalorií.
Sirup Mautner Markhof 0 % cukr Cola–Citron spojuje výraznou chuť koly s jemnou citrusovou svěžestí citronu. Díky nulovému obsahu cukru je vhodný pro všechny, kteří si chtějí vychutnat sladký nápoj v odlehčené verzi.
Vhodný pro ředění s vodou, perlivou vodou nebo jako základ do míchaných nealkoholických drinků.
Hlavní výhody:
- 0 % cukru
- osvěžující cola–citron příchuť
- vhodný pro každodenní použití
- ideální na domácí limonády i drinky
Složení: voda, 10% citronové šťávy z koncentrátu, regulátor kyselosti (kyseliny citronová), extrakt z guarany, bylinné a kořeněné extrakty, vanilkový extrakt, barvivo (amoniak-sulfitový karamel), zahušťovadlo (xanthan), konzervanty (sorban draselný, benzen sodný), sladidla (cyklamát sodný, scesulfam K, sukraloza, sacharin), přírodní aroma
Kratší minimální trvanlivost je známkou čistého složení bez umělých konzervačních látek.
Skladování: Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním světlem.
Doporučené ředění 1:6.
Výživové údaje
| Energetická hodnota | 10kJ/2kcal |
|---|---|
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 0g |
| z toho cukry | 0g |
| Bílkoviny | 0g |
| Sůl | 0g |
Země původu: Rakousko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápojové sirupy |
|---|---|
| EAN: | 9011900191966 |
| Vlastnosti: | Bez cukru |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.