Lipton Čaj Střeva Biotin 32,3g 17x1,9g
Lipton Čaj Střeva Biotin je lahodný porcovaný (17x1,9g) bylinný čaj, který přirozeně podporuje trávení a přispívá k rovnováze střev díky obsahu biotinu.
Lipton Čaj Střeva Biotin 32,3g
Lipton Čaj Střeva Biotin je chutný bylinný čaj vytvořený pro každodenní podporu trávení a střevní pohody. Kombinuje pečlivě vybrané byliny s obsahem biotinu (vitamín B7), který přispívá k normálnímu metabolismu živin a celkové vitalitě organismu.
Díky jemné chuti a aromatické bylinné směsi je ideální jako součást pitného režimu během dne i večera.
Hlavní benefity
- podpora normální funkce střev a trávení
- obsah biotinu pro metabolismus a energii
- lehká, příjemná chuť vhodná pro každodenní pití
- praktické porcované sáčky
Návod k použití: Vložte sáček do šálku, zalijte horkou vodou a nechte 5 min. louhovat.
Složení: Semena fenyklu, kořen zázvoru (18 %), pražený kořen čekanky, kořen a listy pampelišky (13 %), kořen lékořice, kůra skořice (6%), kořen kurkumy, biotin (1,1 %).
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 13kJ/3kcal |
| Tuky | 0,1g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 0,4g |
| z toho cukry | 0,1g |
| Bílkoviny | 0,1g |
| Sůl | 0g |
Země původu: Polsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bylinné čaje |
|---|---|
| EAN: | 5063270124765 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.