Lipton Čaj Detox vitamin C 32,3g 17x1,9g
Lipton Čaj Detox Vitamin C je porcovaný bylinný čaj (17×1,9g), který díky obsahu vitamínu C přispívá k podpoře imunity a dodává každodenní svěžest a vitalitu.
Lipton Čaj Detox vitamin C 32,3g
Lipton Čaj Detox Vitamin C je osvěžující bylinný nápoj navržený pro každodenní podporu organismu a přirozený pocit lehkosti. Kombinuje pečlivě vybrané byliny s obsahem vitamínu C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. Díky vyvážené chuti je ideální volbou pro pravidelné popíjení během dne.
Hlavní benefity
- podpora imunity díky vitamínu C
- přirozený pocit svěžesti a lehkosti
- jemná bylinná chuť vhodná pro každodenní pití
- praktické porcované sáčky
Návod k použití: Vložte sáček do šálku, zalijte horkou vodou a nechte 5 min. louhovat.
Složení: Listy yerba maté, bílý ibišek, listy kopřivy (15 %), kořen lékořice, citronová kůra, kořen a listy pampelišky, přírodní citronové aroma, přírodní ananasové aroma (3 %), vitamín C (2,4 %), granulovaná ananasová šťáva (1 %)
Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením a teplem.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 11kJ/3kcal |
| Tuky | 0g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0g |
| Sacharidy | 0,3g |
| z toho cukry | 0,1g |
| Bílkoviny | 0,2g |
| Sůl | 0g |
Země původu: Polsko
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bylinné čaje |
|---|---|
| EAN: | 5063270124925 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.