LifeLike Twister Pistachio 300g 300g
Pražené pistácie s bílou čokoládou, vanilkou z Madagaskaru a extra panenským olivovým olejem – vytvoří nezaměnitelnou slano-sladkou chuť ! Kombinace, která nám natolik zachutnala, že povýšila do řady TWISTERŮ.
SLOŽENÍ PISTACHIO TWISTER
80 % pražené pistácie, 15 % bílá čokoláda čokoláda ( cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sojový lecitin, vanilka Bourbon ), 4 % olivový olej, 1 % vanilka Madagaskar
NUTRIČNÍ HODNOTY NA 100 G
| Energie | 2 567 kJ / 613 kcal |
| Tuky | 46,2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 7,3 g |
| Sacharidy | 30,7 g |
| z toho cukry | 12,4 g |
| Bílkoviny | 18,3 g |
| Vláknina | 8,2 g |
| Sůl | < 0,1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechová másla |
|---|---|
| EAN: | 8594190595054 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a zpracování bez zbytečných kompromisů. Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne.
Značka spojuje poctivé složení s výbornou chutí, díky čemuž si její produkty oblíbili lidé, kteří hledají zdravější alternativy mlsání.
LifeLike myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|