Lifelike Twister Nugát bez cukru 300g 300g
Lahodná lískooříšková pomazánka s nízkým obsahem cukru.
Lifelike Nougat low sugar twister 300g
LifeLike Nougat Low Sugar Twister 300 g je lahodná lískooříšková pomazánka s nízkým obsahem cukru, ideální pro ty, kteří sledují svůj příjem cukru, ale nechtějí se vzdát sladkého potěšení. Tento krém obsahuje přibližně o 75 % méně cukru než jeho původní verze, aniž by to ovlivnilo jeho vynikající chuť.
Složení : 62% pražené lískové ořechy, sladidlo xylitol, 7,5% kakao, kakaové máslo, kokosový olej, sůl
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 2 481kJ/593kcal |
| Tuky | 50g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 10,5g |
| Sacharidy | 13,1g |
| Z toho cukry | 2,75g |
| Vláknina | 7,5g |
| Bílkoviny | 10,6g |
| Sůl | 0,2g |
Země původ : Česká republika ( ořechů :Gruzie, Ekvádor)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lískooříškové máslo |
|---|---|
| EAN: | 8594190595177 |
| Vlastnosti: | Bez cukru |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a šetrné zpracování bez zbytečných kompromisů.
Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne. Vynikají poctivým složením a výbornou chutí, díky čemuž představují ideální volbu pro každého, kdo hledá zdravější alternativu mlsání.
Značka myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|