LifeLike Twister Karamelový 300g 300 g
Mix arašídového másla, kokosového karamelu, odtučněného kakaa s kousky himalájské soli tě dostane na první lžičku!
LifeLike Twister Karamelový 300g
- Složení: 70 % pražené arašídy, 13 % karamel (kokosový cukr), 12 % kokosový olej, 4 % odtučněné kakao, 1 % himalájská sůl
-
Země původu: Česká republika (ořechy Argentina)
- Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.
Twister Caramel - že nejde udělat boží karamel z kokosového cukru? Přesvědčte se sami! Mix arašídového másla, kokosového karamelu, odtučněného kakaa s kousky himalájské soli.
| Energie / Energia | 2 535 kJ / 606 kcal |
| Tuky | 47,1 g |
| - z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny | 15,9 g |
| Sacharidy | 25,5 g |
| - z toho cukry | 13,6 g |
| Vláknina | 6,8 g |
| Bílkoviny / Bielkoviny | 18,9 g |
| Sůl | 1 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zdravé potraviny a doplňky stravy |
|---|---|
| EAN: | 8594190595030 |
| Vlastnosti: | Bez lepku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a šetrné zpracování bez zbytečných kompromisů.
Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne. Vynikají poctivým složením a výbornou chutí, díky čemuž představují ideální volbu pro každého, kdo hledá zdravější alternativu mlsání.
Značka myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|