LifeLike Twister Ginger Bread 300g 300g
Hřejivá kombinace mandlí, 70% belgické čokolády a voňavého perníkového koření přenese Vánoce přímo do každé lžičky.
LifeLike Twister Ginger Bread 300g
Vybrané kalifornské mandle v nejvyšší kvalitě jsme spojili s kvalitní belgickou 70% čokoládou, bio kokosovým cukrem a olejem a doladili vlastní směsí perníkového koření. Kombinace zázvoru, skořice, hřebíčku, muškátového ořechu a badyánu vykouzlí tu pravou vánoční atmosféru v každé lžičce.
✔ Oříšky nejvyšší kvality
✔ Vlastní receptura ořechových krémů
✔ Bez palmového oleje
✔ Bez lepku
✔ Vegan
Složení: 68% mandle natural pražené, 10% čokoláda 57% (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, sójový lecitin, vanilka bourbon Madagaskar), 10% kokosový cukr, 10% kokosový olej, 2% perníkové koření
Skladování: Nevystavujte slunečnímu záření. Skladujte do teploty 25 °C a relativní vlhkosti 70%. Po otevření spotřebujte do 14 dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 2494kJ/596kcal |
| Tuky | 49,67g |
| Z toho nasycené mastné kyseliny | 14,68g |
| Sacharidy | 18,13g |
| Z toho cukry | 15,81g |
|
Bílkoviny |
14,63 |
| Sůl | 0g |
Země původu: Česká republika
Upozornění: Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev, stačí krém promíchat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mandlové máslo |
|---|---|
| EAN: | 8594190590431 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a šetrné zpracování bez zbytečných kompromisů.
Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne. Vynikají poctivým složením a výbornou chutí, díky čemuž představují ideální volbu pro každého, kdo hledá zdravější alternativu mlsání.
Značka myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|