LifeLike Twister Fall in love 190g 190g
Limitovaná pomazánka z kešu oříšků s kokosem, bílou čokoládou a malinou. Krémová konzistence a sladká ovocná chuť.
LifeLike Twister Fall in love 190g
Limitovaná edice krémové pomazánky LifeLike Twister Fall in Love spojuje jemně pražené kešu oříšky, kokos a lahodnou bílou čokoládu s výraznou malinovou složkou. Výsledkem je dokonale sladká a jemná chuť, která připomíná dezert v každé lžičce. Díky hladké, krémové konzistenci se skvěle hodí na pečivo, do kaší, dezertů nebo jen tak na lžičku. Tato limitovaná příchuť je ideální pro všechny, kdo mají rádi netradiční kombinace a sladké oříškové krémy.
Složení: 40% kešu ořechy, 30% kokos, 20% bílá čokoláda (cukr, kakaová hmota, sušené mléko, sojový lecitín, vanilka bourbon madagaskar), 10 % lyofilizované maliny.
Může obsahovat stopy dalších skořápkových plodů.
Usazenina oleje na povrchu je přirozený jev, stačí krém promíchat.
Skladování: Nevystavujte slunečnímu záření, skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti do 70 % a po otevření spotřebujte do 14 dnů.
Výživové údaje
| Výživové údaje na 100g | |
| Energie | 2502kJ/598kcal |
| Tuky | 45g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 25g |
| Sacharidy | 32g |
| z toho cukry |
21g |
| Vláknina | 7g |
| Bílkoviny | 9g |
| Sůl | <0,10g |
Země původu: Česká republika
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ořechová másla |
|---|---|
| EAN: | 8594190590363 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LifeLike je česká značka zaměřená na kvalitní ořechová másla, tyčinky a další zdravé dobroty. Při výrobě klade důraz na pečlivý výběr surovin a šetrné zpracování bez zbytečných kompromisů.
Produkty LifeLike jsou skvělým zdrojem energie nejen pro sportovce, ale i jako chutná a výživná svačina během dne. Vynikají poctivým složením a výbornou chutí, díky čemuž představují ideální volbu pro každého, kdo hledá zdravější alternativu mlsání.
Značka myslí i na pomoc druhým – pravidelně podporuje Nadační fond dětské onkologie KRTEK a zapojuje se i do dalších projektů, například adopcí tygra sumaterského v brněnské zoo.

| Výrobní společnost : | Lifelike food s.r.o. |
|---|