DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Třešně 500 g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Tyto šťavnaté sladké plody obsahují, i když v malém množství, veškeré důležité živiny. Výborné jsou do ořechovo-ovocných mixů

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
129 Kč
FITBOY Třešně 500 g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Třešně patří mezi peckovice a jejich dužina je tvořena až z 80 % vodou a ovocnými cukry. Slouží jako bohatý zdroj minerálů a vitamínů, hořčíku, jódu, křemíku, železa, zinku, fosforu, vápníku či draslíku. Třešně obsahují významná barviva, která odborníci nazývají antokyany. Stejně jako jiná rostlinná barviva jsou antokyany svou povahou antioxidanty.

Přes všechnu péči a snahu při odpeckování všech peckovin (netýká se pouze datlí ale i např. višní, švestek, třešní atd.) nedokážeme garantovat že se pecky v surovině nevyskytují. Technologicky toho nelze dosáhnout a bohužel ani po kontrole lidským pracovníkem dodavatel nedokáže garantovat 100% čistotu. Této problematice se dodavatelé intenzivně věnují, zatím ale není technologie natolik daleko, abychom dosáhli produktu bez pecek, nebo jejich fragmentů.

Administrativní zařazení: Proslazené ovoce jednodruhové

Země původu: Čína

Složení: Vypeckované třešně (64,94%), cukr (35%), barvivo E129 (0,02%), kyselina citrónová E330 (0,02%), konzervant E220 oxid siřičitý (0,01%), chlorid vápenatý E509 (0,01%)

Nutriční hodnoty

(Ve 100g výrobku je průměrně obsaženo)

Nutriční ukazatel

Hodnota

Jednotka

Energie

333/1395

Kcal/kJ

Tuky

0,7

g

- z toho nasycené mastné kyseliny

0,15

g

Sacharidy

80,5

g

- z toho cukry

67,2

g

Vláknina

-

g

Bílkoviny

1,25

g

Sůl

0

g

 

 

Prodáváme jen to, co sami jíme! Na dobré jídlo máme čuch! Pod značkou FITBOY se skrývají kvalitní a čerstvé potraviny za super cenu.

Sami moc rádi mlsáme, ale zároveň chceme být fit. Toto zákeřné celoživotní dilema jsme vyřešili jednou pro vždy i za vás. Těmi nejlepšími FITdobrotami, které si můžeme dopřát a vám nabídnout, jsou ořechy, lyofilizované ovoce, sušené plody v nejrůznějších polevách, kakao či káva.
Všechny potraviny kupujeme v co nejvyšší kvalitě u nás i v zahraničí, sami je následně zpracováváme a balíme. Díky tomu si vy, naši zákazníci, můžete koupit pod značkou FITBOY kvalitní, čerstvé i BIO potraviny za nejlepší ceny na trhu.

Spoustu FITdobrot nakupujeme od lokálních pěstitelů. Například mák, slunečnice, tykev a mnoho dalších. Dáváme krabicím i vyplním druhou šanci a bojujeme proti plýtvání jídla.


Nakupováním značky FITBOY se i vy podílíte na lepší budoucnosti.

sekundarni_logo_bile_pozadi