DOPRAVA ZDARMA PRO VŠECHNY NÁKUPY OD 1500 Kč

FITBOY Čiroková kaše 500g 500g

Neohodnoceno
Značka: FITBOY

Čiroková kaše je chutnou bezlepkovou variantou zdravé snídaně. Přidejte oříšky, sušené ovoce a semínka pro lahodné dochucení a doplnění živin.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024
69 Kč 54 Kč
FITBOY Čiroková kaše 500g 500g
Neohodnoceno
Značka: FITBOY
Čiroková kaše 2
69 Kč

Vlastnosti a výhody: Obilné kaše jsou jednou z nejzdravějších variant sladkých snídaní vůbec. Čiroková kaše se vyrábí procesem extruze, což je způsob technologické úpravy, při které se namletá obilovina, luštěnina nebo okopanina protlačuje extruzním válcem, čímž se zahřeje, odpaří se z ní voda a výrobek expanduje. Kaše je přirozeně bezlepková, velmi lehce stravitelná, dobře zasytí a je bohatá na komplexní sacharidy.

Použití: Čiroková kaše stejně jako i ostatní jednosurovinové Grizly kaše se vyznačuje rychlou, nenáročnou a různorodou přípravou. Můžete si ji připravit jak na sladko tak na slano, jako zahušťovadlo do polévek, na přípravu těsta, případně i obal na maso. Nejlépe chutná uvařená v rostlinném nápoji nebo mléce, posypaná oříškysemínky a sušeným nebo čerstvým ovocem. Můžete přidat i lžíci oříškového másla, medu, sirupu či jiného dochucovadla

Způsob přípravy: V teplém rostlinném nápoji, mléce nebo vodě rozmíchejte kaši, dokud nedosáhne požadované hustoty. Míchejte a krátce povařte nebo nechte odstát.

Administrativní zařazení: Mlýnský obilný výrobek - kaše instantní

Složení: Extrudovaný čirok 100 %

Skladování: Skladujte na temném, chladném a suchém místě.

Země původ: Vyrobeno v Česku

Podobné produkty

Čiroková kaše 2
89 Kč
99 Kč
8462